Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorımluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

AYDOĞAN HAFRİYAT hayata geçirdiği projelerle, hem grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadırlar.

AYDOĞAN HAFRİYAT, çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır.

Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı AYDOĞAN HAFRİYAT’ın temel değerleri ve kurumsal stratejisidir.

Kurumsal saygınlıgını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren AYDOĞAN HAFRİYAT, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

VİZYON
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik kuruluş olmak.

MİSYON
Uzun yıllardır sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz. ve her geçen gün hizmet kaliteizi daha çok artırmak için çaba sarfediyoruz